Русский  Українська 
Мова:
Каталог
Пошук
Блог / Новини
25.11.2019 23:41:40
Підписатися на новини:
або RSS 2.0
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Dip Powder Base Gel - база для Dip-пудри, 9 мл

 
 
Голосів: 1
Оцінити
120.00 грн. 95.00 грн.
Ви економите: 25.00 грн. (21%)
На складі: так
Кол-во:  

База для Dip-пудри M-in-M Dip Powder Base Gel - базове покриття, використовується в порошковому манікюрі як перший, базовий шар.

Dip-пудра є аналогом гель-лаку, тому її іноді ще називають гель-пудра. Це ідеальний варіант довговічного манікюру без будь-якої шкоди для здоров'я нігтів. Переваги манікюру з діп-пудрою:

1. Тримається на нігтях довше 3-х тижнів.

2. Не має неприємного запаху, в складі пудри тільки безпечні нетоксичні речовини.

3. Не відшаровується, не утворюються відколи.

4. Діп-пудра містить поживні речовини, вітаміни, кальцій.

5. Просте і швидке нанесення, немає необхідності полімеризувати в лампі.

УВАГА! При контакті з вологою матеріали для Dip-пудри тверднуть! Для чищення пензликів і відновлення їх м'якості та еластичності використовується спеціальний засіб Пом'якшувач пензлів.

Покрокова інструкція:

1. Підготуйте нігті (відсуньте кутикулу, приберіть блиск з нігтів за допомогою бафа і протріть клінером за допомогою безворсової серветки).

2 (за бажанням). Перед нанесенням кольорового покриття нанесіть тонкий шар Бази для Dip-пудри M-in-M на ¾ нігтя, не доводячи пензлик на ¼ нігтя до кутикули. Занурте ніготь в прозору пудру. Цей перший шар додасть додаткову міцність довгим нігтям.

3. Нанесіть тонкий шар бази на ніготь, не торкаючись кутикули і шкіри. Потім занурте палець в кольорову пудру. Після цього видаліть залишки пудри широким пензлем.

4. Нанесіть наступний тонкий шар бази і занурте ніготь в кольорову пудру знову.

5. Нанесіть черговий тонкий шар бази і занурте ніготь в кольорову або прозору пудру знову. Прозору пудру можна використовувати для останнього шару з метою додаткового зміцнення нігтя.

6. Нанесіть пензликом Активатор для Dip-пудри M-in-M на всю поверхню нігтя. Зачекайте, поки ніготь висохне (приблизно 1 хв.).

7. Надайте поверхні нігтя гладку форму і обробіть за допомогою бафа.

8. Переконавшись, що нігті повністю висохли, нанесіть активатор (будь-яка вологість, що залишилася на нігтях, може зруйнувати активатор і верхній шар пудри).

9. Зачекайте кілька секунд, поки активатор не випарується. Знову не повинно бути залишків вологи. Тепер вона може призвести до того, що пензлик топа затвердіє. Нанесіть 2 тонких шару Топа для Dip-пудри M-in-M. Зачекайте 1-3 хв, щоб нігті висохли. Якщо нігті залишаться липкими, нанесіть активатор.

Є питання?

Ви можете поставити нам запитання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Dip Powder Base Gel - база для Dip-пудри, 9 мл:


Введіть число, що зображене на малюнку
code